Frontpage / Kundeinfo / Kontaktinfo



Kontaktinfo

Du kan kontakte oss på følgende måter

telefon 35 55 54 41

epost kontakt@porselensklinikken.no

faks 35 55 02 51

postadresse/besøksdresse

Porselensklinikken AS, Porselensveien 8

3920 Porsgrunn (Porselensfabrikken)

Våre terapeuter

André van Gemst Fysioterapeut/ultralyd diagnostikk/injeksjonsterapi - daglig leder - styremedlem         andre@porselensklinikken.no

Edwin de Groot - Fysioterapeut/ultralyd diagnostikk/injeksjonsterapi - Marked/PR - styrets formann          edwin@porselensklinikken.no

Ingrid van Gemst - Fysioterapeut/Akupunktør - styremedlem         Ingrid@porselensklinikken.no

Tomm Alexander Østlie - Fysioterapeut/McKenzi - økonomi - styremedlem   tomm@porselensklinikken.no

Tine Jeanett Andersen - Fysioterapeut  tine@porselensklinikken.no

Thomas André Bergene Ellingsen - Fysioterapeut   Thomas@porselensklinikken.no 

Kenneth Toftdahl - Kiropraktor   Kenneth@porselenskllinikken.no

Christer D. Tangerås - Fysioterapeut/svimmelhet    christer@porselensklinikken.no

Merete Heldal Fotterapeut/Massør   merete@porselensklinikken.no

Jan Ove Nilsen - Massør   janove@porselensklinikken.no

Thea Christensen -ernæring/BA   thea@porselensklinikken.no

Berit Aanesen - Psykoterapeut berit@porselensklinikken.no



Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.